vypsat se z toho... nebo vyspat?

18. ledna 2012 v 20:14 | Lučii |  ze života jednoho vola
Někdy, když mě přepadne touha psát a psát, beru telefon a zapisuju si svoje myšlenky tam. Tenhle týden jsem byla (a ještě budu, hehe) hodně zaneprázdněná, proto nějak nebyl čas sem psát. Ale řekla sjem si, že vám sem hodím pár keců, které jsem psala ve škole, při čekání na bus ... prostě kdekoliv.

17.01. 2012 út 21:58

,,Nedá se říct, že by se něco stalo. Prostě se děje pořád ta samá věc, akorát se každým dnem víc a víc prohlubuje. Nevím, co si o tom mám myslet a proto mám úplně zamotanou hlavu a myšlenky. Nejradši bych nic necítila, neměla žádné starosti... Proto se snažím usnout, i když je vlastně ještě docela brzy. Chci spát spát spát... Alespoň na chvíli dejít od svých problémů a věčného trápení kvůli jedné, pro mě bohužel podstatné, věci. Jenže ráno ten kolotoč začne odznovu... Ale já vím co. Rozhodla jsem se, že už o tobě nebudu mluvit. Vůbec tě neznám. Vůbec k tobě nic necítím....

...ale já lhát nemůžu..."


18.01. 2012 st 11:30

,,Fajn, myslela jsem si, že spánek to zlepší. Že se budu cítit aspoň o trochu lépe, že se to trápení aspoň trochu zmenšía budu se mít zase fajn. Jenže tenhle sen to naprosto dorazil. Zdálo se mi o tobě.... nebo o vás? Nebo snad o nás? Já nevím, ksakru. No v každém případě se ten sen nepodobal realitě ani náhodou. A tím mě to ranilo o něco víc. Sny jsou někdy vlastně jako naše vysněná realita. Jenomže nás jenom upozorňují na ty nedokonalosti a nepěknosti, které se nám dějí. Proto se pak nedivím, když se probudím s rozpůleným srdcem a s nejasnými myšlenkami."

No a z tohohle všechno mi vyplynula jedna věc. Napověděla mi jí jedna moudrá osoba. Život....

Měla bych si udělat jasno ve svých citech a v tom, co doopravdy chci...

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama